zero-to-hero
آموزش VoIP – Elastix سیستم سازان گویش
۱۳۹۵-۰۳-۱۸
اپراتور تلفن گویا
مرکز تماس – Call center
۱۳۹۵-۰۳-۲۲

تلفن گویا چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

تلفن گویا

تصویر تلفن گویا

 سیستم تلفن گویا

دیگر استرس های کاری برای پاسخگویی به تلفن و از دست دادن فرصت های تجاری را کنار بگزارید . سیستم های تلفن گویا ، با امکانات ۲۴ ساعته ایجاد ارتباط شما با مخاطب را به آسانی امکانپذیر میسازد. یکی از اصلی ترین نیازهای  هر موسسه ای داشتن بخش پاسخگویی خودکار  بدون  دخالت نیروی انسانی است. به همین دلیل سیستم‌های تلفن گویا،امکان صرفه جویی در هزینه،نیرو،زمان پاسخگویی را برای شما به وجود می اورند.

مرکز تلفن هوشمند

 این مرکز تلفن هوشمند بر بیشتر تماسهای ورودی و خروجی تاثیرمثبت دارد؛ به این گونه که ایجاد مزاحمت و استرس نیروهای کاری از جهت تلفن به حداقل رسیده میشود .

تصویر تلفن گویا 1

سیستم رزرو تلفن گویا 

این سیستم با استفاده از خدمات دیجیتال راهکاری نوین برای خدمتی متمایز به مشتریان و کسب و کار پر سود ارائه میدهد.تلفن گویای سیستم سازان گویش همان است که شما به دنبال آن هستند.گویش سیستم مفتخر است تا با استفاده ازسیستم رزرو تلفن گویا شیوه ای برای حل مشکل شما باشد.

 

برخی مزایا عبارتند از:

همه ی سیستم ها به فراخور خدماتی که ارایه میدهند دارای معایب و مزایایی نیز می باشند، ضمنا باید یادآور شویم مزایای استفاده از  تکنولوژی  بسیار بیشتر از معایب آن است.از ویژگی های منحصر به فرد تلفن گویای سیستم سازان گویش می توان به سهولت ارتباط  ، هزینهء پایین و…اشاره نمود.

تصویر تلفن گویا 2

طرح های اجرایی 

شرکت سیستم سازان گویش با تلاش فراوان سعی برآن دارد تا بهترین خدمات و مطمئن ترین پشتیبانی را جهت نصب و راه اندازی سیستم های تلفن گویا  ارائه دهد.  یکی از اهداف اساسی در گویش سیستم جلب رضایت و خشنودی مشتری است.

 

کاربرد  :

داشتن سیستم های پاسخگوی هوشمند(تلفن گویا) در هر مجموعه ای باعث رضایت مشتریان و برای آن مجموعه بسیار مفید می باشد.با توجه به پیشرفت تکنولوژی و سهولت ارتباطات هر شغلی به  فراخور نیازهای خود می تواند از قابلیت های سیستم تلفن گویا بهره ببرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

support
بخش پشتیبانی مشتریان
درخواست پشتیبانی
Please Wait
Please Wait
تماس با ما

ورود به گفتگو